SU - wydarzenia

Wyjazd do kina „Helios" w Kędzierzynie-Koźlu

Wpisany przez Administrator poniedziałek, 22 grudnia 2014 11:16

Już po raz drugi grupa wielbicieli kina z naszego gimnazjum udała się do „Heliosa" w Kędzierzynie-Koźlu na następny odcinek „Igrzysk śmierci". Tym razem był to „Kosogłos cz.1". Dla nas ta część przeszła już do historii, czekamy na cześć 2.

Więcej: >>

 

Dzień Chłopca w SP

Wpisany przez Administrator wtorek, 14 października 2014 14:28

Obchody Dnia Chłopca w naszej szkole są bardzo ważne. Jest to pierwsza impreza w nowym roku szkolnym i wszyscy uczniowie po długiej wakacyjnej przerwie są spragnieni tego typu wrażeń.
Tym razem postanowiliśmy wnieść trochę nowości do organizacji tego święta. Już dwa tygodnie wcześniej przewodnicząca samorządu uczniowskiego ogłosiła mały konkurs na klasowego dżentelmena, którego finał miał się odbyć 30 września.

Więcej: >>

 

Nasza szkolna tradycja

Wpisany przez Administrator wtorek, 30 września 2014 10:44

24 września br. w naszej szkole odbyła się pierwsza dyskoteka, podczas której pierwszoklasiści zostali zgodnie z tradycją włączeni w poczet uczniów gimnazjum. Impreza została zorganizowana przez klasę III "a" i najbardziej aktywnych członków Samorządu Uczniowskiego.

Więcej: >>

   

Spotkanie uczniów gimnazjum z dyrektorem ZGS w Branicach

Wpisany przez Administrator piątek, 26 września 2014 18:12

Dnia 10 września br. odbyło się krótkie spotkanie młodzieży z dyrektorem szkoły Alicją Alferowicz. Na korytarzu szkolnym Pani Dyrektor przedstawiła koncepcję rozwoju szkoły, kalendarz roku szkolnego, harmonogram imprez, zajęcia pozalekcyjne. Uczniowie dowiedzieli się, że „misją szkoły jest takie kierowanie procesem dydaktycznym i wychowawczym, by uczeń był samodzielny, przygotowany do życia".

Więcej: >>

   

Strona 2 z 2

 
Copyright © 2006-2014 ZGS Branice