Dzień Szkoły - 2010

26 maja 2010r. obchodziliśmy w naszym gimnazjum Dzień Szkoły. Uroczystość ta odbywa się w rocznicę nadania naszej szkole imienia Trzeciego Tysiąclecia (było to 22 maja 2002).

Obchody dnia szkoły rozpoczął uroczysty apel stanowiący formę prezentacji dorobku artystycznego szkoły. Mieliśmy okazję obejrzeć występy zespołu tanecznego Impuls.

Następnie odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. Młodzież gimnazjalna w tajnych równych i demokratycznych wyborach wytypowała zarząd SU.

Kolejną atrakcją Dnia Szkoły był turniej języka angielskiego przygotowany i przeprowadzony przez Pana Tadeusza Krupę. Spośród zespołów reprezentujących wszystkie klasy naszego gimnazjum największą ilość punktów a tym samym exaequo I miejsce zajęły zespoły klas III A i B oraz II A.

W tym dniu możliwość zwiedzania naszej szkoły oraz uczestniczenia w uroczystościach mieli uczniowie klas VI SP, których gorąco zachęcamy, by od września rozpoczęli naukę w naszym gimnazjum.