Mistrzostwa Gimnazjum w Halowej Piłce Nożnej - 2010 - podsumowanie

W maju 2010r. odbyło się posumowanie Mistrzostw Gimnazjum w Piłce Nożnej. Zmagania klas, które rozpoczęły się Przed Świętami Bożego Narodzenia 2009 dobiegły końca.

Zwycięzcami bezkonkurencyjnie zostali uczniowie klasy IIId, którzy w finale pokonali klasę IIa 4:1. Trzecie miejsce zajęli uczniowie klasy II b pokonując klasę III bc 3:1. Królem strzelców został Marek Pączko III d (15 bramek), wyprzedzając Łukasza Szychta IIId 13 bramek i Bartosza Juroszka IIa 11 trafień.

Najlepszym bramkarzem został Kamil Modzelewski IIa. Trzy najlepsze drużyny otrzymały z rąk dyrektora ZGS Aliny Nowak i wicedyrektora ZGS Krystyny Kędzierskiej oraz organizatorów pamiątkowe medale i dyplomy.

Turniej, który trwał kilka miesięcy zorganizowali Edward Czyszczoń, Piotr Wiecha i Jarosław Jania.

Przypomnijmy że w zawodach wzięło udział 8 drużyn. Mecze odbywały sie w dwóch grupach, po 4 drużyny w każdej. Do ścisłego finału z udziałem czterech drużyn zakwalifikowały sie następujące zespoły III D, II A, II B, III BC.