Obóz językowy w Pietrowicach - poniedziałek

Goście zjawili się w Branicach ok. godz. 6.30. Zaczęli pobyt od zwiedzania szkoły w towarzystwie polskich kolegów i koleżanek. Integracja przebiegała bardzo szybko. W oczekiwaniu na śniadanie młodzież dobrze się bawiła.

Po krótkim, oficjalnym powitaniu gości przez Panią Alinę Nowak, dyrektorkę gimnazjum, oraz Pana Józefa Małka, wójta gminy Branice, goście zasiedli do śniadania.

Śniadanie było też okazją do przedstawienia oficjalnego planu obozu, rozdania materiałów informacyjnych oraz identyfikatorów.

cmp1-03

Po śniadaniu krótki program artystyczny dla naszych gości przedstawiły szkolne zespoły taneczno-wokalne.

Resztę pierwszego dnia pobytu goście spędzili z rodzinami uczniów polskich uczestniczących w programie. O sposobie spędzenia poniedziałkowego popołudnia i wieczoru zadecydowali sami uczniowie, a w realizacji planów pomagali im rodzice.