Zakończenie roku szkolno-tanecznego 2016 w Zespole Tańca Nowoczesnego IMPULS!

13.06.2016r. odbyło się huczne zakończenie roku szkolno–tanecznego w Zespole Tańca Nowoczesnego IMPULS, na którym zaprezentowaliśmy naszą całoroczną pracę, sukcesy oraz umiejętności taneczne.Wśród nas gościliśmy Wójta Gminy Branice Sebastiana Bacę, panie dyrektor ZGS w Branicach – Zenobię Majewską i Anetę Pelc, Radnych Gminy Branice na czele z Przewodniczącym Rady Marianem Fuczkiem oraz wielu innych gości, a wśród nich zawsze służących wszelaką pomocą oraz oczywiście najwierniejszych widzów zespołu - Rodziców i Dziadków naszych tancerzy.

W tym roku szkolnym Zespół Impuls przygotował aż 12 choreografii w różnych stylach tanecznych. Większość z nich ułożyła nasz nieoceniona choreografka Jana Dragounova: dwie mini formacje disco – dance „Good girl” i „One, two, three” grupy najstarszej, jazz „Areyou?” w wyk. grupy najstarszej, show dance „Upiór w operze” w wyk. grupy najstarszej, show dance „Na pirackim pokładzie” grupy najmłodszej, taniec country „Sally Lee” grupy najmłodszej, show dance „Master chef” grupy początkującej, kwartet solistek „4YOU” oraz wspólny taniec wszystkich grup „Frozen”. Dwie choreografie ułożyła Karolina Gunia: taniec irlandzki grupy najstarszej oraz mini formacja hip – hop „AHH” grupy najstarszej, a choreografię mini formacji modern jazz „Darkness” grupy najstarszej ułożyła Arleta Morawiec.Jest to nasz dotychczasowy rekord w ilości choreografii. W czasie pokazów zaprezentowała się także nasza główna choreograf – Jana Dragounova - w rockowej solówce „Feel my body”.

Oprócz prezentacji tańców na uroczystości nie zabrakło podziękowań dla naszych sponsorów, choreografów, trenerów, rodziców i wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do funkcjonowania Zespołu w ostatnim roku szkolnym. Po zaprezentowaniu wszystkich tańców zaprosiliśmy wszystkich gości i rodziców do wspólnego zatańczenia tańca belgijskiego, po którym wszyscy udaliśmy się na poczęstunek.

Zaliczamy ten rok do bardzo udanych, bo mimo że był pełen ciężkiej pracy, to jednocześnie obfitował w wielkie sukcesy!