Mini trening interpersonalny „Upiorna noc w szkole"

Mini trening interpersonalny „Upiorna noc w szkole"- w zajęciach tego typu brała udział kl. 7B z wychowawcą klasy Aliną Szpiech.

Trening trwał od godz. 20:00, 27 października 2017r. do godz. 7:30 dnia następnego. Wieczorny spacer (zainspirowany Halloween) w upiornych strojach ulicami Branic napełnił wszystkich radosną energią.

Urozmaicona kolacja przygotowywana z wielkim zaangażowaniem przez wszystkich uczestników treningu była niepowtarzalna (trening twórczości jedyny w swoim rodzaju) - chodzi o walory smakowe i efekty wizualne. Sprawności interpersonalne uczestników zdobywane były poprzez zabawy integracyjne. Klasa oceniła wydarzenie jako udane.

W końcowej części treningu uczestnicy precyzyjnie potrafili określić czego muszą się nauczyć aby lepiej funkcjonować jako zespół klasowy. Kształtowanie tożsamości grupy trwa i zmierza w dobrym kierunku.

Alina Szpiech