Mistrzynie i wicemistrzynie powiatu w unihokeju dziewcząt.

W październiku odbyły się rozgrywki w unihokeja dziewcząt szkół podstawowych i gimnazjów.
Dziewczęta z naszego gimnazjum, wygrywając wszystkie swoje mecze, zostały zwyciężczyniami turnieju w Kietrzu i zdobyły tytuł mistrzyń powiatu.
W tym roku mistrzostwa powiatu szkół podstawowych odbyły się w Branicach. Nasza reprezentacja zajęła w nich drugie miejsce. Tym samym zarówno dziewczęta ze szkoły podstawowej jak i z gimnazjum wywalczyły awans do półfinału wojewódzkiego.
Niestety, w turniejach półfinałowych, które odbyły się w Niemodlinie, naszym drużynom nie udało się awansować do finałów wojewódzkich.

Drużyna szkoły podstawowej zagrała w składzie: Martyna Moskała, Wiktoria Kawulok, Natalia Zyznawska, Katarzyna Gaczyńska, Aleksandra Zając, Emilia Pietrzyńska, Oliwia Krysztul, Alicja Chojnacka, Paulina Paliga.

W drużynie gimnazjum zagrały natomiast: Amelia Lipa, Ewa Wichrzyńska, Wiktoria Margiel, Zuzanna Blicharz, Zuzanna Pietrzyńska, Julia Andrejczuk, Julia Morawiec, Paula Kuć, Emilia Czechowicz, Małgorzata Bedryj, Nicola Gebauer, Wiktoria Tłuczek.

Opiekunem obu drużyn jest Joanna Książek.