Wycieczka dla uczniów, którzy brali udział w akcji "Makulatura"

11 grudnia 2017r. znaczna część uczniów naszej szkoły wyruszyła na wyprawę przygotwaną dla prężnie działających ekologów (makulatożerców), którzy przynieśli sporo ponad 100 kg tego surowca wtórnego. Eksploracja nowych nieznanych miejsc była celem naszej wyprawy. Poznaliśmy wspaniały świat wymagający wiedzy z dziedziny fizyki i grawitacji a przede wszystkim zajęć z wychowania fizycznego, ponieważ potrzeba nielada synchronizacji w nogach rękach oraz inych elementach naszego ciała aby umiejętnie przetrwać 2 godziny skacząc robiąc obroty, podskoki, przewracając się i zaraz wstając w Zabrzańskim "Jumping World".

Ciekawą przygodą była również wizyta w "Kolejkowie" w wielkim świecie zrobionym w dużym pomniejszeniu. Wiedza z techniki biologii i geografii była tutaj dużą zaletą, ponieważ zwiedzanie z panią przewodnik miało z tymi przedmiotami dużo wspólnego.

Jesteśmy wdzięczni, Panu Mieczysławi Lenartowiczowi , który zważył cały asortyment (prawie 16 ton) potem umiejętnie to spakował na 2 przyczepy, wszystko przeliczył pomnożył podzielił i dodał, a na koniec stworzył ranking osób, które wzięły udział w tym projekcie.

A Paniom Dyrektorkom, które miały dobry pomysł oraz Urzędowi Gminy, który wsparł finansowo organizację tej wyprawy, nauczycielom, którzy nami się opiekowali. Dziękujemy !!!