Jasełka 2017

22 grudnia w Szkole Podstawowej w Branicach uroczyście rozpoczęliśmy obchody Świąt Bożego Narodzenia.
Zanim rozeszliśmy się do naszych domów, zebraliśmy się w sali gimnastycznej, aby razem poczuć atmosferę nadchodzących świąt.

Tradycyjnie montaż słowno – muzyczny dotyczył wydarzeń, związanych z narodzeniem Jezusa, nie zabrakło też kolęd, które wesoło odśpiewali wszyscy zebrani.

Po życzeniach świątecznych złożonych przez Panią Dyrektor, uczniowie ze swoimi wychowawcami udali się do sal lekcyjnych na wigilie klasowe. Wtedy po szkole rozszedł się zapach barszczu, pierogów i innych pysznych potraw. W końcu najedzeni, z życzeniami świątecznymi na ustach rozeszliśmy się do naszych domów.

Niech Święta Bożego Narodzenia będą czasem pełnym rodzinnego ciepła i radości oraz nadziei, żeby nadchodzący Nowy Rok 2018 był pełen szczęśliwych chwil i spełnionych zamierzeń.