Wycieczka mikołajkowa do kina HELIOS

W ramach prezentu mikołajkowego wychowawcy klas VIa, VIb i Vb zorganizowali swoim uczniom wycieczkę do kina Helios Kędzierzyn-Koźle na premierę filmu pt. „Robin Hood - początek”.

Cała wycieczka obfitowała w wiele atrakcji, ponieważ po seansie dzieci mogły zwiedzić pomieszczenie, w którym wyświetlane są filmy, zobaczyć nowoczesne projektory oraz poznać szczegóły pracy pana kinooperatora.

Po wyjściu z kina godzina relaksu i buszowania po galerii, a że był to wyjątkowy dzień 6 grudnia na każdym rogu można było spotkać Świętego Mikołaja i przyznać się czy było się w tym roku grzecznym czy nie.

Wycieczka oczywiście nie odbyła się bez małego szamanka w McDonaldzie, gdzie dzieci wydały ostatnie zaskórniaki. W wycieczce uczestniczyło 48 uczniów a organizatorami byli p. E. Kopczyńska, Ł. Kędzierski i M. Nowak.