Mikołajki Gminne 2018

Nasza szkoła po raz drugi przyłączyła się do imprezy „Gminne Mikołajki", które odbyły się dnia 2 grudnia. Tak jak rok wcześniej zaprosiliśmy wszystkich mieszkańców i zainteresowanych do naszej hali sportowej, gdzie można było kupić różne ozdoby świąteczne wykonane przez przedszkola i szkoły z całej gminy. Dla głodnych i spragnionych serwowano kawę, herbatę a także ciasto, barszcz i pierogi, które rozeszły się w okamgnieniu.

Wszyscy goście, siedząc wygodnie przy stolikach, mieli też możliwość podziwiać młodych artystów. Zaprezentowały się zespoły taneczne („Kaprys", „Impuls"), jak i zespoły wokalne („Zygzaki", „Mini Szag" i „SZAG"). Wielką sympatię wzbudziły również występy przedszkolaków.

Mikołajki to zwyczaj lubiany przez „małych" i „dużych". To czas, który przypomina, że Święta Bożego Narodzenia są tuż, tuż...