Wyjazd klas trzecich gimnazjum do Warszawy, - 21-22.05.2019r.

Wyjazd klas trzecich gimnazjum do Warszawy, - 21-22.05.2019r.

Wycieczka gimnazjalistów do stolicy kraju przeszła już do historii. Był intensywny program, dużo słońca, emocje i przede wszystkim dobra atmosfera.

Z punktu widzenia wychowawców klas oceniamy ją jako bardzo udaną. M.in. dlatego, że przekonaliśmy się, iż my i rodzice naszych wychowanków wykonaliśmy „kawał dobrej roboty”. Uczniowie okazali się dojrzali i odpowiedzialni, bardzo kulturalni i empatyczni w każdej sytuacji. I za to im bardzo dziękujemy. A rodzicom gratulujemy wspaniałych, już prawie dorosłych dzieciaków.

W programie wycieczki było wiele atrakcji, m.in. zwiedzanie Starego Miasta i Łazienek, lekcja muzealna w Muzeum Narodowym (wielkim przeżyciem było zobaczenie na żywo Bitwy pod Grunwaldem Jana Matejki czy Madonny Rafaela Santi), wizyta na Stadionie Narodowym i w budynku Sejmu RP oraz w Centrum Nauki Kopernik. Podziwialiśmy również panoramę stolicy z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki.

Podziękowania za profesjonalizm, życzliwość i bezpieczną jazdę należą się naszemu wspaniałemu kierowcy, Panu Grzegorzowi Chojnackiemu. A dla nas, nauczycieli, największą radością były zadowolone miny naszych uczniów.

Wychowawcy klas trzecich gimnazjum:
Joanna Książek, Urszula Sipel-Wiecha, Tadeusz Krupa

 

 
Copyright © 2006-2014 ZGS Branice