Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Było inaczej – niepowtarzalnie i nietradycyjnie. Zamaskowani, zdezynfekowani i ze zmierzoną temperaturą wchodziliśmy do szkoły. Po świadectwa przyjechali tylko ci, co bardzo chcieli osobiście je odebrać.

Były nagrody, wyróżnienia i podziękowania rozdawane w zaciszu sal lekcyjnych bez rozgłosu i aplauzu braci szkolnej. Jedynie klasy ósme cieszyły się namiastką tradycyjnego pożegnania. Szkolne więzi absolwentów zostały symboliczne pozostawione w przeszłości - takie znaczenie miała trzymana przez wszystkich ósmoklasistów, a potem pozostawiona na podłodze wstęga.

Klasa 8A i klasa 8B pożegnana została w hali sportowej przez przedstawicieli klasy siódmej, przez Panią Dyrektor, wychowawców i uczących ich nauczycieli.