Impuls 2013

IMPULS 2013

W roku szkolnym 2012/2013 Zespół IMPULS działał w trzech grupach: mini IMPULS, juni IMPULS i IMPULS - łącznie skupiał 36 tancerzy – uczniów miejscowej SP, Gimnazjum i nie tylko. Do zespołów należy również 2 dzieci z Ciermięcic. Łącznie opracowaliśmy 6 układów tanecznych w różnych stylach (disco dance, hip hop, jazz, taniec irlandzki).

IMPULS – seniorzy w składzie:

Gunia Karolina, Węgrzyn Kinga, Morawiec Arleta,

Jaskuła Paulina, Forma Sylwia, Sipel Kaja, Uchyła Katarzyna, Kuca Aleksandra, Majewska Alicja, Andruchowicz Daria, Zawada Karolina, Madera Aleksandra, Zarzeka Wojciech.

zdobyli:

• WYRÓŻNIENIE (z braku konkurencji) na Festiwalu Kultury Powiatowej GŁUBCZYCE 2013 w kat. strit dance gimnazjum za disco dance „BREAK AUT”
  • I miejsce na Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych PLĄSOWADŁA 2013 w Ozimku w kat. disco dance - młodzież starsza za „BREAK AUT”
  • II miejsce na Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych PLĄSOWADŁA 2013 w Ozimku w kat. miniatura taneczna - młodzież starsza za „CHICAGO DANCE CLUB”
  • I miejsce na Wojewódzkim Przeglądzie Szkolnych Zespołów Tanecznych FANTAN 2013 w Opolu w kat. street dance - gimnazjum za „BREAK AUT”
  • II miejsce na Wojewódzkim Przeglądzie Szkolnych Zespołów Tanecznych FANTAN 2013 w Opolu, w kategorii hip – hop - gimnazjum za „HOT ISSUE”

Trener grupy: Karolina Gunia

Juni IMPULS – w składzie:

Andrusiak Martyna, Brewus Jakub, Cykowski Maciej, Chwierut Bartosz, Dawiec Izabela, Michalska Nikola, Mikos Robert, Sanocki Marcin, Suzańska Wiktoria, Pączko Emilia, Wituszyńska Aleksandra, Morawiec Julia, Juroszek Dominika,

zdobył:

• WYRÓŻNIENIE (z braku konkurencji) na Festiwalu Kultury Powiatowej GŁUBCZYCE 2013r. w kat. inscenizacja taneczna SP „ZABAWA W CYRK"
  • II miejsce na Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych PLĄSOWADŁA 2013 w Ozimku, w kat.inscenizacja taneczna – juniorzy za taniec „ZABAWA W CYRK”.
  • II miejsce na Wojewódzkim Przeglądzie Szkolnych Zespołów Tanecznych FANTAN 2013 w Opolu, w kategorii inscenizacja taneczna SP za taniec „ZABAWA W CYRK”

Trener grupy: Karolina Gunia

Asystentka trenera: Arleta Morawiec

Mini IMPULS - w składzie:

Brewus Nicola, Blicharz Zuzanna, Bywalec Filip, Kawulok Wiktoria, Lipa Amelia, Mikos Julia, Natołoczna Paulina, Orman Wiktor, Pieszak Oliwia, Skrzypek Agnieszka

zdobył:

• I miejsce na Festiwalu Kultury Powiatowej GŁUBCZYCE 2013w kat. miniatura taneczna SP za taniec „CZERWONY KAPTUREK”
  • II miejsce na Wojewódzkim Przeglądzie Szkolnych Zespołów Tanecznych FANTAN 2013 w Opolu, w kat. stritt dance SP za taniec „CZERWONY KAPTUREK”

Trener grupy: Kinga Węgrzyn