Nasza szkolna tradycja

24 września br. w naszej szkole odbyła się pierwsza dyskoteka, podczas której pierwszoklasiści zostali zgodnie z tradycją włączeni w poczet uczniów gimnazjum. Impreza została zorganizowana przez klasę III "a" i najbardziej aktywnych członków Samorządu Uczniowskiego.

Wszystko rozpoczęło się o godzinie 17.00. Do szkoły przybyli wszyscy chętni na dobrą zabawę w doborowym towarzystwie. Pani Dyrektor Alicja Alferowicz i przewodnicząca szkoły, Ola Czyszczoń, rozpoczęły dyskotekę, po czym przyszła pora na ceremoniał ochrzczenia. Prowadzili go Justyna Pączko i Damian Gawroński.

Podczas „chrztu" uczestnicy mieli do wykonania kilka zadań - min. odbył się quiz wiedzy o wychowawcy, jedzenie jabłek zawieszonych na sznurku. Było bardzo wesoło, a po zaciętej rywalizacji turniej wygrała klasa 1A z wynikiem 9 punktów przy 8 punktach dla klasy IB. Obie klasy poradziły sobie bardzo dobrze z powierzonymi im zadaniami.

Po gromkich brawach dla odważnych pierwszaków przyszła pora na tańce. DJ'em był niezastąpiony Kacper Sozański - absolwent naszej szkoły, który bardzo dobrze poradził sobie w tej roli. W trakcie zabawy nastąpiły przerywniki w postaci różnych konkursów, np. taniec na gazetach, a także losowanie partnera i partnerki do tańca. Wszystkim uczestnikom zabaw bardzo dziękujemy za zaangażowanie i otwartość na nasze pomysły.

O godzinie 21.00 kiedy byliśmy już bardzo zmęczeni, nadeszła pora na zakończenie dyskoteki.
Wszyscy obecni już z niecierpliwością czekają na kolejną zabawę !!!

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
Aleksandra Czyszczoń