Wyjazd do kina „Helios" w Kędzierzynie-Koźlu

Już po raz drugi grupa wielbicieli kina z naszego gimnazjum udała się do „Heliosa" w Kędzierzynie-Koźlu na następny odcinek „Igrzysk śmierci". Tym razem był to „Kosogłos cz.1". Dla nas ta część przeszła już do historii, czekamy na cześć 2.

Samorząd Uczniowski, który był głównym organizatorem wyjazdu, pracował dzielnie i w znacznej części samodzielnie, a z różnego rodzaju kłopotów potrafił wyjść „obronną ręką".

Dziękujemy zarządowi Samorządu Uczniowskiego, że dzięki jego pomysłom i zaangażowaniu nasza mikołajkowa przygoda z kinem została zrealizowana. A wszystkim, którzy jeszcze nie widzieli filmu, gorąco go polecamy. Znakomite efekty specjalne, trzymająca w napięciu akcja i mistrzowska gra aktorów sprawiają, że 120 minut mija jak jedna sekunda!