Wrzesień z zespołem SZAG

3 września 2017r zespół wokalny SZAG ze Szkoły Podstawowej w Branicach wystąpił w Lewicach na gminnych dożynkach. Chociaż padał deszcz, było bardzo zimno mieszkańcy Lewic i okolic nie zawiedli i razem z zespołem świetnie się bawili.

9 września śpiewaliśmy dla Dawida w Nowych Gołuszowicach. Pięknie jest pomagać. Cieszymy się, że mogliśmy się przyłączyć do koncertu, bo „Każdy ma coś, co może dać innym". My tez włożyliśmy swoją małą cegiełkę.

13 września śpiewaliśmy już kolejny raz w Domu Kultury w Branicach na Złotych Godach dla Par, które 50 lat są razem i nadal się kochają.

Ostatni wrześniowy występ również był w Domu Kultury, tym razem dla sportowców na Podsumowaniu Sportowego Współzawodnictwa Szkół i Gmin Powiatu Głubczyckiego.

Młodzi artyści, którzy chętnie reprezentowali naszą Szkołę w wyżej wymienionych uroczystościach (niektórzy z nich są już w szkołach średnich) to: Czechowicz Emilia, Gatner Katarzyna, Gatner Zuzanna, Gornig Wiktoria, Herbut Dawid, Lipa Amelia, Margiel Wiktoria, Misiurka Szymon, Mrozowicz Magdalena, Suliga Szymon, ProskurnickaZuzanna,Wąsik Dominik, Wieczosek Zuzanna, Telega Mirela oraz młodsze dziewczynki Baca Malina, Ball Milena, Lisiak Julia i Pawluś Marika. Dziękujemy za zaproszenia, wielkie brawa jakie otrzymaliśmy po występach oraz poczęstunki.

Jadwiga Misiurka