Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej – Głubczyce 2018

14 listopada 2018r w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Głubczycach odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej pod hasłem „Z przeszłością w przyszłość".

Konkurs odbył się w trzech kategoriach: uczniowie klas I-IV, V-VIII, III Gimnazjum i szkół średnich. Nasi uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Branicach brali udział we wszystkich kategoriach.

Solistki - Milena Ball – klasa III SP, Marika Pawluś – klasa V, Amelia Lipa – klasa VIII
i Magdalena Mrozowicz – klasa III Gimnazjum.

Zespoły:

MINI SZAG – Milena Alker, Monika Gramatyka, Paulina Jamrozik, Julia Lisiak, Milena Nawaryńska, Marika Pawluś, Zuzanna Suzańska oraz Milena Tokarz.

SZAG – Emilia Czechowicz, Amelia Lipa, Magdalena Mrozowicz, Oliwia Pawęska, Zuzanna Proskurnicka, Szymon Suliga, Mirela Telega oraz Dawid Herbut.

Za wykonanie piosenki patriotycznej upamiętniającej ważne wydarzenia z dziejów Polski zespół wokalny

SZAG zdobył I miejsce.
Solistki: Amelia Lipa – III miejsce,
Magdalena Mrozowicz – III miejsce.

Pozostali uczestnicy uzyskali dyplom za udział w popularyzacji pieśni o tematyce patriotycznej. Młodych artystów nagrodzono licznymi brawami.