Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego pt. „NIE PAL PRZY MNIE. PROSZĘ”

Dnia 28.03.2014r. podsumowaliśmy w Szkole Podstawowej w Branicach tydzień poświęcony programowi profilaktycznemu prowadzonemu przy współpracy Stacji Sanitarno-Epideniologicznej w Głubczycach dla uczniów klas I-III. Koordynator tego programu Małgorzata Podkówka przekazała nauczycielom materiały dotyczące przeprowadzenia zajęć i rozdała ulotki dla rodziców obecnych na Zebraniu Rodziców 25.03.2014 ostrzegające przed skutkami palenia papierosów i skutkami biernego palenia.

Został ogłoszony konkurs plastyczny pt. „Nie pal przy mnie proszę”. Wystawę prac obejrzeli rodzice i uczniowie całej szkoły. Najlepsze prace zostały nagrodzone w dwóch kategoriach: praca zespołowa i praca indywidualna. Uczniowie klasy IIIa przygotowali piosenkę, inscenizację o zdrowym trybie życia i zdrowym odżywianiu oraz scenkę „O tym jak kocica paliła papierosy”.

Nagrodzeni uczniowie:

praca indywidualna

I miejsce - Wiktoria Segda

II miejsce - Laura Kwapis

III miejsce - Milena Pietrzyńska

praca zbiorowa

I miejsce - Szymon Wojtkiewicz i Michał Stec

II miejsce - Paulina Szubert. Alicja Chojnacka i Patrycja Piasecka

III miejsce - Monika Miler. Kamil Kodura. Wiktor Orman i Grzegorz Małyszek.

Małgorzata Podkówka