Mistrzowie Powiatu w unihokeju - 2015

13 listopada 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Kietrzu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców Szkół Gimnazjalnych. Po zaciętej rywalizacji z drużynami z Głubczyc, Baborowa i Kietrza uczniowie naszego gimnazjum okazali się bezkonkurencyjni. Pokonując wszystkie drużyny, stali się mistrzami powiatu.

Naszą szkołę reprezentowali: Krzysztof Żywina, Szymon Malinowski, Bartosz Gramatyka, Jan Proskurnicki, Bartosz Chwierut, Sebastian Włodarczyk, Filip Kuśmierski, Maciej Churas, Jakub Misiurka, Mateusz Czerwik. Trenerem chłopców jest Pan Łukasz Kędzierski

Nagrodę dla najlepszego zawodnika i strzelca zawodów otrzymał Bartosz Gramatyka, który strzelił 8 bramek. Dzięki wygranej w turnieju nasze gimnazjum reprezentować będzie powiat w Półfinale Wojewódzkim Unihokeja, który odbywać się będzie 18 listopada w Niemodlinie.

Wyniki poszczególnych spotkań:
Branice – Głubczyce 8:2