„Super Dzieciak" w naszym Gimnazjum.

Dominika Sozańska jest uczennicą Zespołu Gimnazjalno-Szkolnego w Branicach. Obecnie jest w klasie II. Skromna, wrażliwa, serdeczna i ogromnie zdolna pod względem artystycznym. Od najmłodszych lat zainteresowana muzyką. Pomagają jej w tym rodzice, nauczyciele. Urzeka swoim głosem jak również muzykalnością. Piosenki, które śpiewa są przemyślane i bardzo dojrzałe.

Dominika wkłada w nie całą siebie i całe swoje serce. Często bierze udział w konkursach ogólnopolskich, wojewódzkich i powiatowych. Zawsze zdobywa zaszczytne miejsca. Chętnie śpiewa dla społeczności szkolnej i lokalnej, udzielając się w uroczystych akademiach. Śpiewa piosenki religijne. Na scenie czuje się swobodnie, przezywa każdy utwór, który wykonuje.

Reprezentuje i promuje naszą Szkołę i Gminę na skalę ogólnopolską, z czego bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni. Dominika jest także wychowanką koła emisji głosu dla dzieci i młodzieży w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu. Należy do zespołu wokalnego SZAG działającego przy Zespole Gimnazjalno-Szkolnym w Branicach i jest jego solistką.

Pod koniec października wystąpiła w programie telewizyjnym „Super Dzieciak". Jej występ był piękny i oczarował niejednego z nas. W oczach społeczności szkolnej Dominika osiągnęła wielki sukces. Ma liczne grono fanów i fanek. Starsi chętnie słuchają jej piosenek na żywo i w Internecie, a młodsi proszą ją o autograf.

Dominice serdecznie gratulujemy, trzymamy mocno kciuki za kolejne wielkie artystyczne dokonania oraz życzymy dalszych sukcesów na niwie artystycznej. Dominiko, cieszymy się Twoimi sukcesami. Brnij do przodu, zdobywaj szczyty swoich marzeń
W imieniu Dyrekcji i społeczności szkolnej

Jadwiga Misiurka