Wrocław - „Korowód Nadziei"

3 września 2016 roku Branickie Mażoretki „Kaprys" już po raz drugi poprowadziły we Wrocławiu „Korowód Nadziei" oraz zatańczyły w Rynku na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową".

Taneczną trzykilometrową paradę wykonały w rytm taktów Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych wraz Patrolem Konnej Straży Miejskiej, teatrami ulicznymi i innymi zespołami tanecznymi.

Na scenie w Rynku „Kaprys" z Branic pokazał swoje mistrzowskie choreografie oraz rozpoczął wielki koncert artystów z całej Polski.

Jesteśmy zaszczycone, ze mogłyśmy zatańczyć dla mieszkańców Wrocławia, a tym samym wesprzeć wszystkie dzieci z chorobą nowotworową, a szczególnie Dziecięcą Klinikę we Wrocławiu – Przylądek Nadziei.