Zespół SZAG - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Branicach - 15-01-2017r.

I my też- zespół wokalny SZAG w niedzielę 15.01.2017r zjednoczył się z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Branicach.

Brał udział w Jasełkach, uczniowie zespołu śpiewali też indywidualnie. Swój recital dała utalentowana, młoda artystka, duma naszego Gimnazjum Dominika Sozańska, Dominik Wąsik absolwent naszej szkoły. Radosny, szczery aktywnie działający w zespole wokalnym. Wdzięcznie zaśpiewał „Zbudujemy dom", następnie pięknym śpiewem zachwyciły nas Julia Morawiec „Człowieczy los", Amelia Lipa „Ktoś za rogiem". Magda i Emilia jako Duet zaśpiewały „Jest taki dzień", a najmłodsza Marika Pawluś zaśpiewała świąteczną piosenkę „Śpij mój mały".

Każdy z nas razem w zespole, czy osobno podarował cząstkę siebie na rzecz WOŚP. Bawiliśmy się i śpiewaliśmy wspólnie z zebraną publicznością.

Pomagać innym to super sprawa, czyni nas lepszymi dla siebie i innych.