Pasowanie na czytelnika

Tradycyjnie najmłodsi uczniowie naszej szkoły, którzy przeszli trud przyswajania alfabetu i stawiają pierwsze poważne kroki w samodzielnym czytaniu, ponownie odwiedzili bibliotekę szkolną aby wstąpić w szeregi pełnoprawnych czytelników naszej czytelniczej gromady.

Młodzi adepci sztuki czytania z klasy II A pod opieką swojej wychowawczyni Pani Jolany Dudek, zostali pasowani na czytelników. Aby dostąpić tego zaszczytu musieli przejść przez wiele ciekawych zadań i prób, które zostały przygotowane dla naszych drugoklasistów przez "Książkowe Ludki" w osobach: Julia Morawiec, Dominika Pączko, Oliwia Szatko.

Pod czujnym okiem bibliotekarza Pana Piotra Wiechy udało się przejść wszystkie trudne konkursy i dotrzeć do momentu pasowania.

Piotr Wiecha