Mikołajki Gminne 2017

Dnia 3 grudnia 2017 w Szkole Podstawowej w Branicach odbył się kiermasz świąteczny „Mikołajki Gminne”. W szkolnej hali gimnastycznej można było kupić różne ozdoby świąteczne wykonane przez przedszkola i szkoły z całej gminy.

Dla głodnych i spragnionych serwowano kawę, herbatę a także ciasto, barszcz i pierogi.

Wszyscy goście, siedząc wygodnie przy stolikach, mieli też możliwość podziwiać młodych artystów.

Zaprezentowały się zespoły taneczne („Kaprys”, „Impuls”), jak i zespoły wokalne („Zygzaki”, „Mini Szag”i „SZAG”). Wielką sympatię wzbudziły również występy przedszkolaków.

Mikołajki to zwyczaj lubiany przez „małych” i „dużych”. To czas, który przypomina, że Święta Bożego Narodzenia są tuż, tuż…