Z zespołem SZAG

Od września mamy nowy skład zespołu SZAG, ponieważ uczniowie ze starszego SZAG-u ukończyli już naszą szkołę i podjęli naukę w szkołach średnich.

Obecny skład zespołu wokalnego SZAG wywodzi się z MINI SZAGU i należą do niego uczniowie: Chyrowski Olivier, Gramatyka Monika, Jamrozik Paulina, Lisiak Julia, Pawluś Marika, Pączko Jakub, Suzańska Zuzanna i Tokarz Milena.

Nowy zespół wokalny ma już wiele występów za sobą, gdyż swoją działalność rozpoczął już w edukacji wczesnoszkolnej. W tym półroczu aktywnie pracowali i poznali wiele nowych utworów muzyki popularnej, patriotycznej i religijnej. Zwieńczeniem ich pracy były występy:

• 30 sierpnia 2019 roku występ zespołu starszego SZAG w DPS Klisino, który jeszcze chętnie się udziela i współpracuje z nami.
  • 1 września 2019 roku Dożynki w Uciechowicach zespół starszy i młodszy SZAG oraz soliści.
  • 25 września 2019 roku Złote Gody w Urzędzie Stanu Cywilnego w Branicach.
  • Tu zaprezentował się już nowy skład zespołu.
  • 11 października 2019 roku Dzień Edukacji Narodowej
  • 8 listopada 2019 roku – pięknie zaśpiewali na Święcie Niepodległości w naszej szkole
  • 9 listopada 2019 roku – występy w branickim parku - Piknik Patriotyczny.
  • 14 listopada 2019 roku – występ patriotyczny w DPS Boboluszki,
  • 22 listopada 2019 roku udział w XXI Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Piosenki Polskiej w Wieluniu.
  • Zespół uzyskał dyplom za udział, Marika Pawluś zdobyła III miejsce.
  • 1 grudnia 2019 roku – Mikołajki Gminne. Na występach prezentowały się zespoły wokalne SZAG starszy i młodszy i solistki.
  • 7 grudnia 2019 roku – Polsko- Czeskie Kolędowanie Pałacowe w Wysokiej.

Ten rok kalendarzowy 2019 zakończyliśmy wspólnym kolędowaniem 20 grudnia na krótkim spotkaniu pt. Kolędujmy.