Wielki sukces Dominiki Sozańskiej

Wielki Sukces Dominiki Sozańskiej została Laureatką Radia Young Stars

Pokonała uczestników w jej wieku i nie tylko. Pokazała swój wielki talent muzyczny, miłość do muzyki i niezwykłą energię. Dzięki wygraniu konkursu i uzyskaniu tytułu laureata nagra swój pierwszy singiel. Jesteśmy dumni z Dominiki, swoim anielskim głosem rozsławiła naszą małą Gminę, a także naszą szkołę – ZGS w Branicach. Sukces Dominiki jest naszą radością. Serdecznie Jej dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego

Wspaniały występ Dominiki w Warszawie 28.08.16r. na Festiwalu Young Stars.

Młoda artystka wykonała swój pierwszy singiel na żywo. Na scenie była profesjonalna, żywiołowa i szczęśliwa. Wszystkim serdecznie podziękowała za wsparcie podczas głosowania.

Dominiko gratulujemy Życzymy Ci dalszych sukcesów.

Radio RMF MAXXX

Dominika Sozańska - zagościła 23.09.2016r w piątek na liście Hop Bęc! Ma za sobą występ w "Superdzieciakach", wygrała FantaFuture Young Stars, a ostatnio wydała singiel "To Wszystko".

"To Wszystko" to dopiero pierwszy singiel Dominiki – młodej piosenkarki, która od najmłodszych lat ma styczność z muzyką. Oprócz umiejętności wokalnych, dziewczyna także gra na fortepianie, na którym komponuje kolejne piosenki. Choć "To Wszystko" jest utworem stworzonym przez Adriana Owsianika, który znany jest ze współpracy z takimi artystami, jak: Ania Wyszkoni, Jula, DJ Remo, Natalia Szroeder, Dawid Kwiatkowki, Liber czy Sylwia Przybysz.
Tak Dominikę zapowiedziano w RMF MAXXXXXXXXXXXXXXX

Z mikrofonem Dominika zetknęła się już w przedszkolu i przez cały ten czas rozwijała swoje umiejętności. Próbowała swoich sił w "Superdzieciakach", jednak znaczące zwycięstwo odniosła w "FantaFuture Young Stars", dzięki któremu młoda piosenkarka mogła podpisać pierwszy kontrakt muzyczny.

Śpiewa także w Gimnazjalnym zespole wokalnym SZAG