Wpisany przez Administrator poniedziałek, 18 stycznia 2010 22:27
Mistrzostwa Gimnazjum w Halowej Piłce Nożnej
Dobiegły końca rozgrywki grupowe mistrzostw gimnazjum w halowej piłce nożnej.
Do zawodów zgłosiło sie 8 drużyn. Mecze odbywały sie w dwóch grupach, po 4 drużyny w każdej. W odbytych meczach 25 zawodników strzeliło 73 bramki.
Do ścisłego finału z udziałem czterech drużyn
zakwalifikowały sie następujące zespoły:
III D, II A, II B, III BC.
Mecze o miejsca od 5 od 8 oraz półfinały odbędą się
18 stycznia (poniedziałek)
1415 - Mecz o miejsce 7-8 : IIC - IIIA
1435 - Mecz o miejsce 5-6 : IAB - ICD
1450 - Półfinał: IIB - IIA
1510 - Półfinał: IIID - IIIBC
W czwartek 21 stycznia od godziny 1415
odbędą się mecze o miejsce 3-4 i 1-2
GRUPA A
III D |
I A B |
II A |
II C |
Punkty |
Bramki |
Miejsce |
|
III D |
|
5:1 |
4:0 |
22:1 |
9 |
31:2 |
I |
I A B |
1:5 |
|
0:7 |
11:2 |
3 |
12:14 |
III |
II A |
0:4 |
7:0 |
|
3:1 |
6 |
10:5 |
II |
II C |
1:22 |
2:11 |
1:3 |
|
0 |
4:36 |
IV |
GRUPA B
|
III A |
I C D |
III B C |
II B |
Punkty |
Bramki |
Miejsce |
III A |
|
1:2 |
3:0 |
0:1 |
3 |
4:3 |
IV |
I C D |
2:1 |
|
1:2 |
2:3 |
3 |
5:6 |
III |
III BC |
0:3 |
2:1 |
|
0:0 |
4 |
2:4 |
II |
II B |
1:0 |
3:2 |
0:0 |
|
7 |
4:2 |
I |
Najlepsi strzelcy turnieju - etap grupowy
imię i nazwisko |
klasa |
liczba goli |
Pączko Marek |
III D |
11 |
Szycht Łukasz |
III D |
11 |
Juroszek Bartosz |
II A |
7 |
Kijewski Daniel |
I A B |
6 |
Link Patryk |
III D |
4 |
Redel Piotr |
II B |
4 |
Wawrów Mateusz |
III D |
4 |
Jamrozik Jacek |
II A |
3 |
Forma Roman |
I C D |
3 |
Nowak Andrzej |
III A |
2 |
Kinal Kamil |
II c |
2 |
Marynowicz Patryk |
III D |
2 |
Galik Dawid |
I A B |
2 |
Gebauer Kamil |
II C |
1 |
Leśniak Dawid |
I A B |
1 |
Jaskółka Monika |
I A B |
1 |
Wyskiel Wojciech |
I A B |
1 |
Moryl Sebastian |
I A B |
1 |
Zarzeka Jakub |
II C |
1 |
Moskała Szymon |
I C D |
1 |
Balon Gracjan |
III A |
1 |
Kuźmiński Michał |
III A |
1 |
Strzępek Marcin |
III A |
1 |
Mazurkiewicz Bartosz |
I C D |
1 |
Wierzbiński Bartosz |
IIIA |
1 |